Не Samsung і не Apple: відомий виробник смартфонів готує смартфон з батарею на 14 000 мАг
Передові китайські виробники смартфонів продовжують нарощувати ємність акумуляторів, поки Apple і Samsung залишаються на рівні близько 5000 мАг. Тепер у мережі з’явилася інформація про ще амбітніший проєкт — смартфон із батареєю на 14 000 мАг, повідомляє phonearena.com.
За даними відомого інсайдера Digital Chat Station, один із виробників працює над таким пристроєм на ранньому етапі розробки. Назву компанії не розкривають, однак використаний у публікації символ натякає на Honor. Наразі проєкт перебуває на стадії NPI, тому його характеристики ще можуть суттєво змінитися до офіційного анонсу.
Чутки виглядають цілком реалістично, зважаючи на останні досягнення бренду. У 2025 році Honor представила смартфон із батареєю на 8000 мАг, а нещодавно випустила модель X80 Pro Max, яка отримала акумулятор на 11 000 мАг і надяскравий дисплей із піковою яскравістю 10 000 ніт.
Тим часом провідні китайські флагмани вже оснащуються батареями на 6600–7500 мАг. Наприклад, Vivo X300 Ultra та Oppo Find X9 Pro суттєво випереджають за цим показником більшість моделей від Apple, Samsung і Google.
Втім, подібні пристрої рідко з’являються на ринках США та Європи. Саме тому користувачі західних країн поки що можуть лише спостерігати за розвитком технологій, які дозволяють смартфонам працювати кілька днів без підзарядки.
