Дженніфер Еністон розповіла про невдалі спроби завагітніти

Дженніфер Еністон, відома американська актриса, котра здобула славу завдяки ролі Рейчел Грін у популярному серіалі “Друзі”, завжди була у центрі уваги не лише через свою професійну кар’єру, але й через особисте життя. Однією з найболючіших тем для Еністон стали її численні спроби завагітніти, які, на жаль, не увінчалися успіхом. Ця тема довго обговорювалася у медіа, викликаючи як співчуття, так і критику.

Еністон вперше почала задумуватися про материнство ще під час шлюбу з Бредом Піттом. Проте, незважаючи на всі зусилля, пара так і не змогла завести дітей. Це було складне випробування для Еністон, яка вважала, що материнство — це важлива частина її життя. Відсутність дітей та розрив з Піттом значно вплинули на її емоційний стан та професійну діяльність.Після розлучення з

Піттом у 2005 році, Еністон продовжила свою кар’єру у кіно, знімаючись у різних фільмах та телепроєктах. Водночас, вона продовжувала намагатися завагітніти, але всі спроби були марними. У численних інтерв’ю актриса зізнавалася, що проходила різні медичні процедури та навіть розглядала можливість сурогатного материнства.

В інтерв’ю журналу Allure Дженніфер Еністон вперше зізналася, що в період між 30 і 40 роками вона випробовувала різні методи для того, щоб стати мамою, включаючи штучне запліднення. “Я намагалася завагітніти, – розповіла акторка. – Це був складний шлях для мене – шлях до народження дитини.